Vydrž, skočím si jen do bankomatu

Celý rudý Ransdorf stojí u přepážky hledaje leták ke svému novému studentskému kontu, jenže si ho paní vrátná spletla s Krejčířem a hned začala křičet, jen co hrdlo zvládlo (co se v mládí naučíš…). Z Krymu si odskočil jen pro drobný na pizzu v metru. A taky trochu na vánoční dárky pro členy KSČ. M. Chtěl jim pouze udělat radost malým modýlkem T-34.

https://img.blesk.cz/img/1/normal620/2518150_miloslav-ransdorf-twitter-internet-vtipy.jpg

Až tak se mi zdálo, že tu ti méďové (děsně roztomilý média) fabulovali. Třebas parlamentnilisty.cz „Píča, bílý vůl i řeči o poměrech v KSČM…“, financninoviny.cz zase „Slováci spekulují, že peníze ve Švýcarsku patřily dědici nacisty.“ Idnes nezklamal a zatáhl do toho dědictví z brazilské čokoládovny. Hlavně to všichni uvedli jako zprávu pro Denník N. Krycí jméno Skříň do vondrlendu. Hned, jak se přišlo, že to jsou velký peníze, začaly se rojit konspirace. Co se vlastně členové KSČM dozvěděli na svém krásném koberečku, který sdíleli s Ransdorfem?

http://cdn.makeagif.com/media/12-09-2015/ZoBHva.gif

Dolejš tomu nechtěl uvěřit. Filipovi se zase nelíbilo, že by měl Ransdorf ve svém zdravotním stavu řídit auto. Konečná se zase strachuje, že to poničí stranu. Zeman souhlasí s Filipem, statisticky určil pravděpodobnost výsledku kombinace Ransdorfa a automobilu.

Takže, na Ransdorfa se obrátili určití lidé. Neurčití se ani neotočili. Tito určití lidé mají známého, nepohyblivého a navíc dědice. Jenže banka s nepohyblivým nekomunikovala, tudíž Ransdorf na žádost sedl do auta a vyrazil, okamžitě. Nepohyblivý s iniciály V. H. je neznámý, ale má manažera, dle ČT 24 Peter Guzmický. Takže sepsali plnou moc na „posmrkanej“ kapesníček a poprosili Ransdorfa, ať se jim tam v bance mrkne na oučet. Ježiš jakou on měl radost, tuze se pýřil, určitě.

http://echo24.cz/img/5662e70fe4b0c8aae476e681/450/300?_sig=6b-f81xDMtLmyuuxIzce8QzLI1oto39wEhW34W0rrz8

Na koberečku bylo doloženo pár dokumentů o jeho nevině. Filip navíc přišel s tím, že nebyl ani obviněný. ČT 24 dodává, že obviněný byl. Ale kdeže. Věřím Filipovi. Ten ví, jak to chodí s obviněním.

Ransdorf dle svých slov asi šlápl někomu na kuří oko. Striktně odmítá svou naivitu, že by naletěl. Vrhá se do vany s valchou očistit své jméno. Jenže problém je, že dneska si lidi svý kuří oka schovávají. Mohl tudíž hamtnout na sandál crocsovo typu, takovej ten děravej, ale zateplenej. Dnes musí bejt člověk opatrnej, aby nikoho neurazil pohledem. Protože stačí levé oko přivřít více nežli pravé a šup od přepážky róvnou do kobky pod Alpama.

Z V. H. se rýsuje Vladimír Huněk, který byl několikrát odsouzen. I v teli se objevil. Ransdorfovi bylo řečeno, že chce peníze použít na humanitární účely. To mu imponovalo tak, že nechtěl ani provizi. Nejspíš. Novinky přišly s tím, že Ransdorfovi neva, že není Huněk čistý, protože Hilsner, kterýho se zastával Masaryk, taky nebyl čistý. Prostě profík.

Blesk započal propírat Ransdorfovu umazanou košili, kterou si vzal i druhý den. Další den přišel vypulírovanej, až zrak přecházel. Klasickej Blesk. Jeho cílovka zbožňuje bejt něčím víc. Protože oni doma seděj v zaprděným obýváku, ze kterýho nevytáhli paty od nevimkdy, ale košili maj čistou. A hlavně každej, kdo má víc než oni, krade. Blesk to umí.

Co je pecka, tak tenhle výrok Filipa: „Vzhledem k tomu, že jde o jeho privátní záležitost, nejde o činnost spojenou s funkcí ve straně, se většina přiklonila k názoru, že to stranu do budoucna poškozovat nebude. V tomto ohledu byl výsledek dán hlasováním.“ A přitom se stále dokola řeší soukromé záležitosti. Možná se nacházíme v novém trendu, kdy si ve volnu budu chodit lumpačit a pracovně budu jak beránek, rudej beránek třebas.

Celá ta kauza vlastně asi nekončí, jen šumí do pozadí. Výhodou bylo, že uprchlický bum nebyl tak promílán. Lidovky dokonce přišly s návodem, jak vybrat 350 miliónů franků z poučení od Ransdorfa. Jen je škoda, že v tom nefigurují hrníčky, bylo by to mnohem zábavnější, takhle je to trochu nudná kauza o pánovi, co si pořídil prý výhodnější tarif elektřiny.

https://img.blesk.cz/img/1/normal620/2518149_miloslav-ransdorf-twitter-internet-vtipy-v3.jpg?v=3
Thug life, vole.

Asi publikoval 13. 12. 2015.

Vladin_

Malý pán ve svém životě. Ideální společník noci. Cokoliv dělám, dělám se svými gekony, jenže je to furt nezajímá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *